درباره ما

به نام خدا

کلیپیکس، شبکه تعاملی انتشار رایگان ویدئو

اینکه رسانه چه خدمات و خوراکی را به مخاطبان ارائه می دهد و مخاطبان از رسانه چه انتظاراتی دارند، مبنای کار برای پیشرفت در عرصه رسانه قرار گرفته است. امروزه ارتباطات دو سویه شده و رسانه ها دیگر نمی توانند هر خوراکی را به جامعه ارائه دهند. تغییر بر اساس ذائقه مخاطبان و تغییرات اساسی در زندگی نوع بشر قرن 21، غیرقابل کتمان است.

با پیشرفت روز افزون دانش در دنیای مجازی و ساخت هزاران ابزار ارتباطاتی گوناگون، نیاز به افزایش سطح دانش عمومی به ضرورتی غیرقابل انکار در دنیای پرشتاب امروزی تبدیل شده است. استفاده از بستری که در آن مخاطبان به راحتی بتوانند اطلاعات مفید روزانه خود را با سرعت و در قالب های جذاب و متنوع و کوتاه بدست آورند مورد نیاز است.

شبکه تعاملی انتشار رایگان ویدئویی "کلیپیکس" محصول یک شرکت دانش بنیان در بخش خصوصی است که از سال 1396 با مجوز رسمی و با همت گروهی از متخصصین حوزه IT و رسانه، به منظور خلق یک پلتفرم متفاوت، بی نظیر و جذاب در بخش VOD و همچنین ایجاد زیرساخت هوشمند در قالب یک شبکه تعاملی برای کاربران فارسی‌زبان شروع به فعالیت کرده است.

شبکه کلیپیکس که بر پایه یک ایده ساده شکل گرفته است و حال بخاطر داشتن محتواهای غنی در یک بستر تعاملی، پاسخگوی یکی از نیاز های اساسی نسل جوان امروزی که به دنبال یافتن حقیقت است برآمده است.

ما در کلیپیکس با بهره گیری از تجربیات موفق برندهای برتر دنیای مجازی و همچنین خلاقیت و نوآوری تیم حرفه ای و خلاق خود، سعی کردیم برای کاربران، دنیایی متفاوت را در فضای مجازی طراحی کنیم که شما با ورود به این شبکه، دنیای بی کران علم و دانش در مقابل دیده گان شما گشوده شود و بر دانستنی های شما افزوده شود.

“ کلیپیکس ” فقط یک پلتفرم ویدئویی نیست، دانشگاه است که با فراهم‌سازی بستری با دسترسی سریع و آسان برای ارائه و گرداوری گنجینه ای از محتواهای ویدیویی ارزشمند، کوتاه و جذاب، تلاش می‌کند تا یک منبع قابل اعتماد و معتبر در سطح دنیای مجازی ایجاد کرده و ردپایی ماندگار بر جای گذارد.

عبارت فوق برگرفته از عملکرد کلیپیکس است. چرا که در کلیپیکس امکان انتشار محتوا اعم از ویدئو، تصویر و متن وجود دارد و از طرفی کاربران میتوانند با اطمینان از بابت رعایت حق کپی رایت، محتوای انحصاری خود را تولید و آن را براحتی به فروش برسانند، در واقع کلیپیکس با استفاده از رویه ها و ترفند هایی، امکان دانلود یکجای ویدئو تولید شده توسط تامین کننده محتوا را به کاربران نمی دهد.

علاوه بر این کلیپیکس از ویژگی های یک شبکه اجتماعی با کیفیت نیز برخوردار است، چرا که در این پلتفرم ارتباط بین اعضای آن به راحتی فراهم خواهد بود؛ در کلیپیکس کاربر قادر است تمامی مشاهدات خود اعم از مشکلات اجتماعی و ...، داستان زندگی و یا هر نوع محتوای رسانه ای و متنی را به راحتی با سایر افراد جامعه به اشتراک بگذارد.

در کلیپیکس امکان ارسال محتوای ویدئویی در قالب یک پست و انتشار متن و تصویر در قالب استوری فراهم شده است. افراد می توانند محتوای ارسالی شما را در صفحه شخصی خود با دوستان خود به اشتراک بگذارند در حالی که نام شما به عنوان منتشر کننده در آن قید شده است.

نگران حریم خصوصی نباشید، تیم کلیپیکس همواره تکریم حریم خصوصی کاربران، امنیت اطلاعات و ارتباطات را در راس امور قرار داده است، فعالیت شما در کلیپیکس نه تنها توسط دنبال کنندگان شما در کلیپیکس امکان پذیر نخواهد بود بلکه به جهت بهره مندی کلیپیکس ازپروتکل امن انتقال اطلاعات، امکان شنود و رصد اطلاعات شما در شبکه اینترنت نیز وجود نخواهد داشت.

در این پلتفرم کاربران قادر خواهند بود تا ویدئو های دلخواه خود را به نیت اشتراک گذاری با دوستان و یا فروش در کلیپیکس ارسال نمایند. در اپلیکیشن، کاربران قادر خواهند بود تا ویدئو های مورد نظر خود را توسط اپلیکیشن ضبط کرده و یا ویدئو های موجود در گالری گوشی خود را توسط تدوین گر موجود در نرم افزار برش دهند و سپس با انتخاب کاور مورد نظر (یکی از فریم های ویدئو) آن را با کپشن دلخواه، موقعیت جغرافیایی و یا زمانبندی در انتشار بر روی کلیپیکس ارسال نمایند.

همچنین قابلیت ارسال تصویر (عکس) در این پلتفرم توسط کاربران در قالب استوری وجود دارد که استوری ها در اپلیکیشن و توسط خود کاربر (مانند اینستاگرام) طراحی می شوند.

سیستم پیامرسانی در کلیپیکس یکی دیگر از خدمات ما به کاربران است که کاربران میتوانند علاوه بر متن، استوری و صوت خود را برای دوستان خود ارسال نمایند و از کلیپیکس به عنوان یک پیام رسان بهره گیری نمایند.

تیم کلیپیکس تلاش دارد تا با نگاهی تخصصی، بستری تعاملی و جذاب را برای همه ی سلیقه ها خلق کند. بدلیل ساختار اجتماعی و تعاملی کلیپیکس دیگر نیاز نیست شما برای دیده شدن ویدئوهای خود تلاشی کنید، مبنای شبکه تعاملی کلیپیکس سلیقه و علاقه ی کاربران است و همین امر ما را برای رساند ویدئوها به کاربران کمک میکند. ما به کاربران و تولیدکنندگان تخصصی محتوای ویدئویی که کلیپیکس را برای انتشار محتوای ارزشمند خود انتخاب کردند، این اطمینان را میدهیم که ویدئو های شما را در معرض دید همه کاربران کلیپیکس که به دنبال محتوای شما میگردند قرار دهیم.

ما می خواهیم شما را به دوستانتان در فضای مجازی برسانیم تا در دنیای مجاز هم درکنار هم باشید و لحظات خوش زندگیتان را با آنها شریک شوید. ما در کلیپیکس میکوشیم با ارائه خدمات با کیفیت و مفید، و ایجاد فضای دوستانه، سالم و صمیمی پاسخ اعتماد شما را بدهیم.کلیپیکس بمنظور افزایش سطح آگاهی کاربران خود امکان ایجاد فضای گپ و گفت جذاب و سالمی را بر پایه ی انتشار ویدئو در اختیار مخاطبین خود قرار داده است.

ما در کلیپیکس شما را از رویدادها روز ایران و جهان مطلع می کنیم و شما را با دنیایی از فیلم و سریال، مستند، انیمیشن و ... در یک پلتفرم زیبا و جذاب، روبه رو خواهیم کرد. شما می توانند محتوای دلخواه خود را شامل فیلم و سریال ،کارتون، انیمیشن، مستند و.. در هر کجای این کره‌ی خاکی با استفاده از اپلیکیشن کلیپیکس در موبایل و تبلت، و حتی در کامپیوتر و لپ تاپ شخصی با کیفیتFULL HD تماشا کنند.

با ما همراه باشید.

دریافت اپلیکیشن کلیپیکس نسخه موبایل